Grzegorz Grabowski

Nasza książka bestsellerem!

Książka "Pomysł do wynajęcia"No dobrze, być może sprzedaż 722 egzemplarzy nie uprawnia nas do nazwania naszej książki „Pomysł do wynajęcia” bestsellerem, ale dla nas oznacza to naprawdę wielki sukces. Publikacja zyskała tylu czytelników w ciągu 6 tygodni od ukazania się na rynku. Należałoby do tego doliczyć jeszcze egzemplarze autorskie, egzemplarze rozdane mediom oraz bibliotekom publicznym – łącznie ponad 100 sztuk.

Dla tych, którzy tej publikacji jeszcze nie znają – „Pomysł do wynajęcia” to publikacja niestandardowa, zawierająca historie 30 ludzi inwestujących w nieruchomości na wynajem, zebrane w całość pod fachową redakcją Sławka Muturi. Niektórzy z nich są już wolni finansowo, niektórzy dopiero do tej wolności dążą. Dzielą się z czytelnikami swoimi doświadczeniami, sukcesami, które osiągnęli, błędami, które popełnili po drodze. Znajdziecie tam szczegóły ich strategii i poszczególnych inwestycji. Wszystkie te informacje są naprawdę inspirujące do zajęcia się swoją przyszłością m.in. poprzez inwestycje w mieszkania przynoszące stały i długoterminowy dochód.

Książkę można kupić w sklepie Stowarzyszenia „Mieszkanicznik”. Autorzy historii zrzekli się honorarium autorskiego na rzecz Stowarzyszenia, stąd większość przychodu ze sprzedaży książki zasila kasę Stowarzyszenia (poza kwotą, która trafia do wydawcy).

Jak już wspomniałem, redakcją książki zajmował się Sławek Muturi, procesem wydawniczym – Radek Tosnowiec. Ja mam przyjemność być jednym z współautorów książki.

Serdecznie zapraszam do lektury!

Dyskusja

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *