Grzegorz Grabowski

Podatek od najmu i rozliczenia z najemcami – poradnik w 100% praktyczny – dostępny już teraz!

Podatek od najmu i rozliczenia z najemcami - poradnik w 100% praktyczny - okładkaChciałbym uroczyście ogłosić, że prace nad publikacją „Podatek od najmu i rozliczenia z najemcami – poradnik w 100% praktyczny” zostały ukończone. Poradnik jest dostępny na stronie www.podatekodwynajmu.pl.

Pierwszą informację o poradniku opublikowałem w marcu br., planując wydanie go w ciągu dwóch miesięcy. Temat podatku o najmu i rozliczeń z najemcami okazał się jednak tak szeroki i ciekawy, że postanowiłem przesunąć datę premiery o kilka miesięcy i poświęcić publikacji sporo więcej godzin pracy. W ten sposób mogłem zapewnić czytelnikom poradnika naprawdę kompleksowe podejście do tematu, jednocześnie zachowując prostotę przekazu (a przynajmniej mam nadzieję, że to mi się udało).

Poradnik jest dostępny w postaci ebooka. Plik w formacie PDF zapewnia pełną wygodę korzystania (do jego odczytania wystarczy dowolny program do czytania plików PDF) i jest  zabezpieczony dokładanym w momencie zakupu tzw. „watermarkiem”).

Zapraszam na www.podatekodwynajmu.pl.

Dyskusja

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *