Grzegorz Grabowski

Zagłosuj na okładkę nowej książki o podatkach

Jeżeli obserwujesz moją działalność, to zapewne pamiętasz, że od kilku lat w grudniu pojawiała się nowa edycja poradnika „Podatek od najmu i rozliczenia z najemcami”.

W ubiegłym roku była to jubileuszowa, 10. edycja, która okazuje się ostatnią…

Polski Ład przyniósł wiele zmian, w tym dotyczących zasad rozliczania najmu prywatnego, który od nowego roku będzie można rozliczać tylko ryczałtem (nie dotyczy osób rozliczających najem w ramach działalności gospodarczej).

Takie uproszczenie formy rozliczania z fiskusem spowodowało, że zdecydowałem się na znaczącą zmianę, czyli rezygnację z aktualizacji książki dotyczącej wyłącznie rozliczania najmu.

Ale jak to w życiu bywa, coś się kończy a coś zaczyna…

Czas, który corocznie poświęcałem na przygotowanie aktualizacji poradnika mogłem przeznaczyć na realizację pomysłu, który od dawna tlił się w mojej głowie.

Z przyjemnością ogłaszam, że przygotowuję NOWĄ KSIĄŻKĘ pt. ‘ABC PODATKÓW W NIERUCHOMOŚCIACH’,

skierowaną do:

  • inwestorów,
  • pośredników,
  • przedsiębiorców z branży nieruchomości.

Znajdziesz w niej kluczowe informacje na temat rozliczania: najmu, prywatnej sprzedaży nieruchomości, podnajmu, handlu mieszkaniami, zakwaterowania (czyli tzw. wynajmu krótkoterminowego) oraz pośrednictwa.

Zapraszam Cię do wzięcia udziału w głosowaniu na okładkę do tej książki, która swoją premierę będzie miała w styczniu 2023 r.

Przyjrzyj się poniższym projektom i zastanów się, który z nich najbardziej przyciąga Twoją uwagę.

Zagłosuj, wpisując w komentarzu cyfrę od 1 do 3, oznaczającą wybrany przez Ciebie projekt okładki.

Wśród wszystkich głosujących (na blogu, na facebooku i mailowo) wybierzemy 3 komentarze, które nagrodzimy nową książką. Jeżeli będzie to Twój komentarz, to otrzymasz od nas wiadomość mailową, a książka dotrze do Ciebie w styczniu po jej opublikowaniu.

Czekam na Twój głos!

Dyskusja

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *