Grzegorz Grabowski

Prośba o pomoc w wyborze okładki do poradnika o podatkach od najmu 2017

Podatek od najmu i rozliczenia z najemcami 2016Nikogo ze stałych czytelników mojego bloga nie zaskoczę, jeśli napiszę, że właśnie siedzę (po nocach) nad kolejnym wydaniem mojego poradnika o podatkach od wynajmu dla właścicieli i właścicielek mieszkań na wynajem.

Planuję premierę na grudzień tego roku. Wygląda na to, że w 2017 roku będzie sporo zmian w podatkach, a w 2018 roku możemy oczekiwać prawdziwej rewolucji. Pożyjemy, zobaczymy.

Ponownie nie będzie zaskoczeniem moja prośba o pomoc w wyborze okładki poradnika. Robię to już po raz czwarty i przepraszam, jeśli co roku zadaję to samo pytanie 😉 Proszę, napisz w komentarzu cyfrę od 1 do 4, wskazując okładkę, która Ci się najbardziej podoba.

Jedna z osób, które zagłosują (w dowolny sposób), otrzyma w prezencie nową wersję poradnika (lub jedną wybraną przez siebie książkę z naszego sklepu).

Poniżej propozycje okładek:

Okładka nr 1:

 okladka2017-1

———————————————-

Okładka nr 2:

 okladka2017-2

———————————————-

Okładka nr 3:

okladka2017-3

 ———————————————-

Okładka nr 4:

 okladka2017-4

A na koniec wszystkie okładki obok siebie, z przypisanymi numerami:

 okladka2017-all

Proszę, zagłosuj, poprzez umieszczenie cyfry od 1 do 4 w komentarzu poniżej. Wszelkie inne komentarze też będą mile widziane.

Aktualizacja (14 listopada 2016) – wyniki głosowania!

Po pierwsze – bardzo dziękuję za wszystkie głosy – zarówno te w postaci komentarzy do tego artykułu, jak również komentarze na Facebooku oraz głosy mailowe. Łącznie otrzymałem ponad 500 głosów! 🙂

Po ręcznym podliczeniu głosów okazało się, że tym razem BARDZO zdecydowanie wygrała okładka nr 3 (czyli białe budynki na wiśniowym tle):

okladka2017-wyniki-m

 

Mi najbardziej podobała się okładka nr 1, a potem nr 2. Tak samo jak rok temu, moi faworyci nie uzyskali Waszego poparcia 😉

Metodą losowania wybraliśmy osobę, która otrzyma obiecaną nagrodę: Marianna, komentarz z 04-11-2016, 21:00. Już wysłałem maila z prośbą o decyzję, którą książkę mamy wysłać i na jaki adres.

A ja wracam do pracy nad poradnikiem. Jego przedsprzedaż będziemy prowadzić na Kongresie Mieszkanicznika w Łodzi (19-20 listopada), a także podczas spotkania Mieszkanicznika w Warszawie (6 grudnia). Zapraszam serdecznie na obydwa wydarzenia!

Dyskusja

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *