Grzegorz Grabowski

Którą okładkę do edycji 2016 poradnika wybrać? Pomóżcie!

Okładka poradnika 2015Pod koniec roku pojawi się kolejna edycja poradnika dla właścicieli i właścicielek nieruchomości na wynajem pt. Podatek od najmu i rozliczenia z najemcami. Poradnik w 100% praktyczny.

Jak co roku o tej porze, siedzę po nocach nad treścią poradnika. W międzyczasie też dopracowuję inne szczegóły np. załączniki, okładkę, dystrybucję.

Podobnie jak rok temu, mam do Was wielką prośbę o zagłosowanie, która okładka najbardziej się Wam podoba. Wystarczy w komentarzu poniżej napisać liczbę od 1 do 4 (choć wszelkie inne uwagi też będą mile widziane 😉 ).

Jedna z osób, które zagłosują, otrzyma ode mnie w prezencie nową wersję poradnika (lub dowolną inną ksiażkę, którą sobie wybierze z naszego sklepu).

W tym roku zmieniłem nieco konwencję okładki (oczywiście, oprócz zmiany okładki zapowiadają się też znaczące zmiany w treści poradnika). Dotychczasowe okładki zamieszczam poniżej:

 

Okladka poradnika 2012-2015

 

Jak zauważycie, zawsze powtarzał się pewien schemat – poziomy układ i zdjęcie czegoś nawiązującego do pieniędzy, podatków, rozliczania itp. Tym razem poszliśmy w trochę inne klimaty 😉

Dla Waszej informacji: okładka zostanie wykorzystana do e-booka oraz do książki drukowanej w formacie A5. Książka będzie dystrybuowana głównie przez nasz sklep i kilku partnerów, wiec nie zobaczycie jej raczej na półce w “klasycznej” księgarni.

A oto propozycje okładek:

Wersja nr 1:

Okladka2016-1

———————————–

Wersja nr 2:

Okladka2016-2

———————————–

Wersja nr 3:

Okladka2016-3

———————————–

Wersja nr 4

Okladka2016-4

I na koniec wszystkie wersje obok siebie (pomniejszone), z przypisanymi numerami:

Okładki 1-4

Zachęcam do głosowania – po prostu napisz liczbę od 1 do 4 poniżej. Wszelkie inne komentarze też ucieszą moje oczy!

Aktualizacja 29/10/2015 – wynik głosowania!

Bardzo dziękuję za wszystkie głosy oraz komentarze. Po podliczeniu głosów (ponad trzech setek!) z komentarzy, maili oraz Facebooka, okazało się, że zdecydowanie wygrała okładka nr 1:

wynik-glosowania-okladka2016

 

Przyznam się szczerze, że wynik ten kompletnie mnie zaskoczył, ponieważ spodziewałem się, że wygra jedno z drzew (czyli okładka nr 2 lub 3), które zdobyły najmniej głosów. Mam tylko nadzieję, że kręta droga z domkami nie wygrała tylko dlatego, że była pokazana jako pierwsza 😉 . Słyszałem, że w wyborach lista nr 1 zawsze dostaje pewną premię, bo jest pierwsza na karcie do głosowania…

Niemniej, wybór został dokonany, z czego bardzo się cieszę. Zgodnie z obietnicą, metodą losowania (maszynę losującą zastąpiło moje młodsze dziecko 😉 ) wybraliśmy osobę, która otrzyma ode mnie jedną z książek z naszego sklepu. Paweł (komentarz 21-10-2015, 12:42) – już wysłałem do Ciebie maila z prośbą o wybór i adres do przesyłki.

Jeszcze raz dziękuję wszystkim za zaangażowanie! I wracam do pracy nad poradnikiem – premiera już w grudniu.

Dyskusja

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *