Grzegorz Grabowski

Którą okładkę do edycji 2015 poradnika wybrać? Pomóżcie :-)

Podatek od najmu i rozliczenia z najemcami. Poradnik w 100% praktyczny. Edycja 2014.W grudniu br. planuję wydanie kolejnej edycji, tym razem sygnowanej liczbą 2015, mojego poradnika dla właścicieli i właścicielek wynajmowanych mieszkań  pt. Podatek od najmu i rozliczenia z najemcami. Poradnik w 100% praktyczny.

Obecnie ciężko pracuję nad tekstem (będą też niespodzianki, nie tylko tekstowe 😉 ). Czekam też, aż ukażą się pewne dokumenty legislacyjne, określające sposób rozliczania najmu w 2015 roku. W międzyczasie jednak muszę również dopracować okładkę.

Podobnie jak rok temu, mam do Was wielką prośbę o zagłosowanie, która wersja się Wam najbardziej podoba. Wystarczy w komentarzu po prostu napisać liczbę od 1 do 5.

Wszelkie inne komentarze też będą mile widziane, a w szczególności, wszelkie sugestie dotyczące treści poradnika. Mam nadzieję, że uda mi się je wziąć pod uwagę podczas redakcji tego wydania książki.

Jak zwykle, jedna z osób, która zagłosuje, otrzyma w prezencie nową wersję poradnika (oczywiście, dopiero, jak się ona ukaże 😉 ).

A poniżej propozycje okładki:

Wersja nr 1

okladka1

—————–

Wersja nr 2:

okladka2

—————–

Wersja nr 3:

okladka3

—————–

Wersja nr 4:

okladka4

—————–

Wersja nr 5:

okladka5

Zapraszam serdecznie do komentarzy – wystarczy wstawienie liczby od 1 do 5!

Dyskusja

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *