Grzegorz Grabowski

Kongres Otwarcia Stowarzyszenia Mieszkanicznik – ponowne zaproszenie

W sobotę 17 marca br. w Łodzi odbędzie Kongres Otwarcia Stowarzyszenia Właścicieli Nieruchomości na Wynajem. Jako jedna z osób mocno zaangażowanych w stworzenie Stowarzyszenia i organizację Kongresu, chciałbym wszystkich mieszkaniczników serdecznie zaprosić do uczestnictwa w tym wydarzeniu.

Stowarzyszenie zostało już formalnie zarejestrowane, mamy pierwszą wersję strony internetowej (www.mieszkanicznik.pl), pierwszych partnerów i sponsorów. Przeprowadziliśmy też rekrutację na pozycję Dyrektora Generalnego. Pojawiło się sporo informacji w prasie i mediach na temat Stowarzyszenia (linki do nich umieściłem na stronie Stowarzyszenia).

Kongres Otwarcia jest pierwszym dużym wydarzeniem organizowanym przez Stowarzyszenie. Podczas Kongresu planujemy przede wszystkim:

  • prezentację i dyskusję na temat programu działania Stowarzyszenia;
  • wybór władz Stowarzyszenia (Zarządu i Komisji Rewizyjnej);
  • wzajemne poznanie się i wymianę doświadczeń.

Dodatkowo, podczas Kongresu dostępne będą darmowe konsultacje z przedstawicielami kancelarii prawnej KPRF i doradcą finansowym. Będzie też część rozrywkowa – pokaz współczesnej sztuki iluzji 🙂

Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych wynajmem i działalnością Stowarzyszenia do uczestnictwa w Kongresie, kandydowania do Władz Stowarzyszenia i na stanowiska pozastatutowe. Im więcej nas będzie, tym skuteczniejsze będą nasze działania na rzecz cywilizowania polskiego rynku najmu. Wystarczy zarejestrować się na stronie www.mieszkanicznik.pl.

Uwaga: uczestnictwo w Kongresie Otwarcia jest darmowe. Wypełnienie formularza nie jest jednoznaczne z deklaracją przyszłego członkostwa (deklaracje członkowskie będą dostępne podczas Kongresu). Wszystkie kasyna online z wypłatami prawdziwych pieniędzy są dostępne w Internecie. Musisz tylko poświęcić trochę czasu i zacząć wybierać zaufane witryny z fajnymi bonusami. Najbardziej pożądane są polskie kasyna online na https://kasynopl.com/ z wypłatą pieniędzy na kartę. Nie bądź leniwy, czytając recenzje i testując różne witryny kasyn, w których dostępna jest płatność kartą.

 

Agenda Kongresu Otwarcia

17 marca 2012 roku, godz. 10.00

Centrum Konferencyjne Rubin (http://ckbrubin.pl), ul. Lodowa 94, Łódź

 

10:00 Uroczyste rozpoczęcie Kongresu Otwarcia

  • Prezentacja programu działania Stowarzyszenia
  • Dyskusja
  • Prezentacja funkcji pozastatutowych

13:15 Przerwa kawowa

13:30 II część Kongresu

  • Prezentacja kandydatów na Członków Zarządu oraz Komisji Rewizyjnej
  • Wybór władz stowarzyszenia
  • Pokaz współczesnej sztuki iluzji
  • Wymiana doświadczeń z innymi właścicielami mieszkań na wynajem

16:00 Zakończenie

Przed centrum konferencyjnym dostępny będzie parking na 120 samochodów.

Dyskusja

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *