Grzegorz Grabowski

Brakuje 2.000.000 mieszkań? Demografia zniszczy rynek nieruchomości? Krzysztof Derdzikowski

➨ Czy na rynku nieruchomości naprawdę brakuje 2 milionów mieszkań?
➨ Czy najem to wyrzucanie pieniędzy?
➨ A może demografia faktycznie doprowadzi do załamania cen?

To tylko kilka tez, które od lat powtarzane są jak fakty. Problem w tym, że wiele z nich nie wytrzymuje konfrontacji z danymi.

W najnowszym odcinku rozmawiam z Krzysztofem Derdzikowskim – ekspertem od trudnych nieruchomości i transakcji – i wspólnie oddzielamy fakty od mitów.

Oprócz tego poruszamy również praktyczne kwestie prawne. Wyjaśniamy, co naprawdę można wyczytać z księgi wieczystej, dlaczego umowa najmu na czas określony nie zawsze daje taką ochronę, jak się powszechnie uważa, oraz na co zwracać uwagę przy zakupie nieruchomości.

Zapraszam do obejrzenia filmu ↓↓

Brakuje 2.000.000 mieszkań? Demografia zniszczy rynek nieruchomości? Krzysztof Derdzikowski

Z filmu dowiesz się:

  • Czy demografia rzeczywiście zniszczy rynek nieruchomości w Polsce,
  • Czy naprawdę brakuje nam dwóch milionów mieszkań,
  • Czy mieszkania zawsze drożeją,
  • Czy fundusze inwestycyjne stanowią realne zagrożenie dla zwykłego kupującego,
  • Czy najem to naprawdę wyrzucanie pieniędzy w błoto,
  • Czy najem może być prawdziwie pasywnym dochodem,
  • Czemu nie możesz ślepo ufać księdze wieczystej ani nazwie „działka budowlana”,
  • Jakie błędy w umowach najmu są najczęstsze i kosztują właścicieli najwięcej.

Obejrzyj >>

Dyskusja

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Любители азартных развлечений часто обращают внимание на стабильные платформы, и Casino X сочетает быстрый вывод средств, бонусные акции и широкий ассортимент игр.