Grzegorz Grabowski

7 błędów w zarządzaniu najmem, przez które tracisz czas i pieniądze – webinar Grzegorza Grabowskiego z Izabelą Hryniewicz i Mateuszem Brejtą

Zapraszam na nagranie ze szkolenia online (webinaru), w trakcie którego omówiliśmy 7 najczęstszych błędów w zarządzaniu najmem.

 

>> 7 błędów w zarządzaniu najmem, przez które tracisz czas i pieniądze<<

Ten webinar (a właściwie transmisja na YT) odbył się 17 czerwca 2021 r.

 

Czy wiesz, że 9 / 10 inwestorów, którzy zarządzają mieszkaniami na wynajem, traci niepotrzebnie czas, pieniądze i nerwy?

 

Z nagrania dowiesz się, co to za błędy oraz jak ich unikać, aby oszczędzić sobie stresu i dodatkowych kosztów.

 

Moimi gośćmi byli:

 

Izabela Hryniewicz – Przygodę z nieruchomościami zaczęła w 1999 roku od pracy w jednej z poznańskich firm zajmujących się inwestowaniem w nieruchomości. Po nabyciu wiedzy i doświadczenia, za namową męża, porzuciła karierę etatową i zajęła się obsługą własnych nieruchomości, a później również innych inwestorów. Jest współtwórcą firmy Pokojowiec.pl, która świadczy profesjonalne i wyspecjalizowane usługi zarządzania mieszkaniami na pokoje.

 

Mateusz Brejta – W 2012 roku nie miał jeszcze żadnego najemcy. Zajmował się wtedy handlem samochodami. Poszukiwania zmiany zawodowej i przychodu pasywnego sprawiły, że zajął się podnajmem. W ciągu ostatnich 9 lat miał ponad 3000 najemców. Prowadzi bloga podnajem.mateuszbrejta.pl.

 

Webinar jest przeznaczony dla osób, które:

– mają lub szukają mieszkania na wynajem i chcą się do tego dobrze przygotować,

– wynajmują mieszkania i pojawiają się pierwsze problemy z ich obsługą.

 

Po części wykładowej odpowiadaliśmy na pytania uczestników na żywo.

 

Nagranie jest dostępne tylko dla subskrybentów newslettera.

Jeśli jesteś naszym subskrybentem, po wpisaniu swojego adresu e-mail poniżej zostaniesz od razu przeniesiony na stronę z nagraniem.

Jeśli nie jesteś, wpisz swój adres poniżej, potwierdź subskrypcję poprzez kliknięcie linku w mailu, który otrzymasz, po potwierdzeniu swojego adresu e-mail zostaniesz od razu przeniesiony na stronę z nagraniem.

Dyskusja

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *