Grzegorz Grabowski

Wybór okładki do poradnika o podatkach od najmu na 2018 – pomóżcie :-)

Podatek od najmu i rozliczenia z najemcami 2017Jak zwykle w listopadzie pracuję ciężko nad kolejnym wydaniem mojego poradnika o podatkach od wynajmu dla właścicieli i właścicielek mieszkań na wynajem.

Premiera nowej wersji na 2018 rok odbędzie w grudniu tego roku. Mam nadzieję, że uda mi się tego terminu dotrzymać, mimo tego, że wiele ustaw, które wpływają na podatki w 2018 roku, jeszcze nie zostało podpisanych przez Prezydenta.

Bardzo proszę o pomoc w wyborze okładki na 2018 rok. Napisz po prostu w komentarzu cyfrę od 1 do 6, wskazując okładkę, która Ci się najbardziej podoba.

Jedna z osób, które zagłosują (w dowolny sposób: przez komentarz na blogu, komentarz na Facebooku), otrzyma w prezencie nową wersję poradnika lub jedną wybraną przez siebie książkę z naszego sklepu.

Poniżej propozycje okładek (proszę, nie pytajcie mnie dlaczego pierwsze cztery są inaczej pokazane niż ostatnie dwie 😉 ):

Okładka nr 1:

 okladka2018-1

———————————————-

Okładka nr 2:

 okladka2018-2

———————————————-

Okładka nr 3:

okladka2018-3

 ———————————————-

Okładka nr 4:

 okladka2018-4

 ———————————————-

Okładka nr 5:

okladka2018-5

 ———————————————-

Okładka nr 6:

okladka2018-6

Na koniec wszystkie okładki na jednym obrazku, z przypisanymi numerami:

 okladka2017-all

Proszę, zagłosuj, poprzez umieszczenie cyfry od 1 do 6 w komentarzu poniżej. Wszelkie inne komentarze też będą mile widziane.

Aktualizacja (17 listopada 2017) – wyniki głosowania!

Przede wszystkim, bardzo dziękuję za Wasze głosy! Dostałem ponad 700 głosów – tutaj na blogu, na Facebooku, mailowo, przez wiadomości na Facebooku. Pierwszy raz zdarzyło się tak, że nie było zdecydowanie wygranej okładki. Tym razem wskazaliście przede wszystkim okładkę nr 6 oraz okładkę nr 1, z lekkim wskazaniem na okładkę nr 6:

Wyniki głosowania

Moim faworytem był nr 3, który dostał… najmniej głosów 😉

W wyniku losowania ręką mojego dziecka nagroda poleci do…

Katarzyny, komentarz 14.11.2017 z 19:56 (już wysłałem maila z prośbą o wybór książki i adres do wysyłki).

Ja wracam do pracy nad treścią książki. Przedsprzedaż zacznie się na Kongresie Mieszkanicznika 25-26 listopada br. w Łodzi. Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko.

Dyskusja

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *