Samochód osobowy w firmie

Prowadzisz firmę i rozglądasz się za samochodem?

Zapisz się na darmowe szkolenie online (webinar), na którym wytłumaczymy Ci:

Jak zoptymalizować wykorzystanie samochodu w firmie od strony podatkowej

  • która forma "nabycia"/wykorzystywania samochodu będzie dla Ciebie najkorzystniejsza podatkowo (za gotówkę, kredyt, leasing, wynajem długoterminowy);
  • jakie są konsekwencje podatkowe różnych form wykorzystywania samochodu w firmie;
  • kiedy musisz prowadzić kilometrówkę;
  • jak zoptymalizować podatki w przypadku sprzedaży samochodu wykorzystywanego w firmie, wykupu z leasingu;
  • jakie są zasady odliczania VAT-u przy "nabyciu", wykorzystywaniu i sprzedaży samochodu firmowego
  • i wiele innych tematów związanych z samochodami w Twojej firmie

DOŁĄCZ: 3.06.2020 (środa)

START: 20:00

DARMOWY WEBINAR ONLINE

W celu zapisania się na szkolenie wpisz swój prawidłowy e-mail, a potem koniecznie potwierdź zapis poprzez kliknięcie w link w mailu, który otrzymasz do swojej skrzynki!

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Grzegorz Grabowski z siedzibą w Warszawie. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych znajdziesz w polityce prywatności.

Szkolenie poprowadzą:

Grzegorz Grabowski

Ekspert od podatków w nieruchomościach

Założyciel i współwłaściciel biura rachunkowego, przedsiębiorca i bloger. Jego firma działająca pod marką Wynajmistrz.pl Biuro Rachunkowe obsługuje klientów prowadzących najem, podnajem, handel lokalami mieszkalnymi, noclegi dla turystów, pośrednictwo i inne. Grzegorz jest autorem bloga Wynajmistrz.pl – serwisu o wszystkim, co jest związane z nieruchomościami mieszkalnymi, ich wynajmem i podatkami, z naciskiem na informacje praktyczne, ułatwiające życie wynajmującym i innym podmiotom działającym w branży nieruchomości. Wydał również książkę “Podatek od najmu i rozliczenia z najemcami. Poradnik w 100% praktyczny“, która rozeszła się już w nakładzie kilkunastu tysięcy egzemplarzy. Oprócz tego prowadzi wykłady i szkolenia na temat rozliczania handlu mieszkaniami, najmu i podnajmu. Sam inwestuje w mieszkania na wynajem, prowadził jednak w przeszłości podnajem długoterminowy i flipy.

Marek Golec

Ekspert od podatków w nieruchomościach

Współwłaściciel Biura Rachunkowego Wynajmistrz.pl, wyspecjalizowanego w rynku nieruchomości.Absolwent ekonomii i finansów międzynarodowych uczelni Université Sorbonne Paris Nord we Francji.

Doradca podatkowy (numer wpisu 13709) z niesamowitym doświadczeniem w rozliczaniu praktycznie każdej działalności nieruchomościowej. Ponadto jego specjalizacją są podatkowe aspekty związane z samochodami wykorzystywanymi w firmach. Pomaga przedsiębiorcom w doborze właściwej formy działalności pod kątem rodzaju prowadzonego biznesu.

Autor praktycznych artykułów podatkowych i wykładowca na licznych szkoleniach.Oprócz ogromnej wiedzy podatkowej, inwestuje w nieruchomości i jest przedsiębiorcą.Co ważne, mówi o podatkach naprawdę prostym językiem i rozumie biznes klientów oraz uczestników szkoleń.