Remonty dla inwestorów

Rozmowa z Izabelą Hryniewicz i Jeremiaszem Gorzędowskim

Jak szybko, dobrze i przy rozsądnym koszcie zrobić remont mieszkania na wynajem lub na sprzedaż :-)

  • Czym różni się remont mieszkania dla siebie od remontu lokalu na wynajem i na sprzedaż;
  • Jak wygląda proces remontowy (czyli jak nie zapomnieć o kluczowych elementach);
  • Kluczowy element zanim zaczniemy prace, czyli wiarygodna ocena mieszkania przed remontem;
  • Dobry plan remontu to podstawa jego sukcesu ;-)
  • Umowa remontowa i jej kluczowe zapisy;
  • Ufaj, ale sprawdzaj, czyli jak kontrolować prace ekipy remontowej i jak się z nią za nie rozliczać;
  • Aspekty podatkowo-księgowe remontu, czyli jak zadbać o swoje podatki na etapie remontowania mieszkania na wynajem lub na sprzedaż;
  • Rękojmia i gwarancja - co o nich powinien wiedzieć inwestor.

DOŁĄCZ: 27.05.2020 (środa)

START: 20:00

DARMOWY WEBINAR ONLINE

W celu zapisania się na szkolenie wpisz swój prawidłowy e-mail, a potem koniecznie potwierdź zapis poprzez kliknięcie w link w mailu, który otrzymasz do swojej skrzynki!

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Grzegorz Grabowski z siedzibą w Warszawie. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych znajdziesz w polityce prywatności.

A w drugiej części webinaru będzie oczywiście sesja pytań i odpowiedzi.

W pierwszej części webinaru poruszymy następujące tematy:

Izabela

Hryniewicz

Od 2004 r. wraz z mężem skutecznie inwestuje w nieruchomości i zarządza firmami oferującymi usługi dla inwestorów. Jej domeną jest optymalizacja i remontowanie nieruchomości inwestycyjnych, obsługa transakcji od A do Z oraz sprzedaż. Wiedzę i doświadczenie wykorzystuje do przygotowywania, remontowania, wyposażania i obsługi mieszkań inwestycyjnych, ale również przy stworzonym przez Piotra Hryniewicza w 2012 roku projekcie gotowców inwestycyjnych, czyli mieszkań z umowami najmu. Obecnie swoje działania koncentruje na nadzorze projektów deweloperskich i rewitalizacji kamienic, a w szczególności na współ-pracy z architektami i projektantami w zakresie funkcjonalności całej inwestycji, jak i poszczególnych jednostek mieszkaniowych, wykończenia i wizualnego przygotowania do sprzedaży.


Prowadzi szkolenia tematyczne i występuje jako ekspert na konfe-rencjach dla inwestorów w ramach projektu Edukacja Inwestowaniaw Nieruchomości.


Przedsiębiorca i inwestor

Jeremiasz

Gorzędowski

Przedsiębiorca i inwestor

Od lat inwestuje w nieruchomości oraz prowadzi spółki działające w obszarze inwestycji mieszkaniowych w Łodzi i okolicach. Wynajmuje własne mieszkania, zarządza mieszkaniami klientów, podnajmuje i flipuje, w tym jako Ekspert Rynku Lokalnego we współpracy ze spółką Inwestycje Hryniewicz.pl. Planował i nadzorował remonty w blokach, wieżowcach, kamienicach oraz w domach. Współautor bloga Zainwestowani.pl, serii nagrań „Mieszkaniowa Pigułka Wiedzy" oraz książki "Jak sprytnie wyremontować i wyposażyć mieszkanie. Poradnik (nie tylko) dla właścicieli mieszkań na wynajem".


Prowadzi szkolenia tematyczne i występuje jako ekspert na konferencjach dla inwestorów w ramach projektu Edukacja Inwestowaniaw Nieruchomości.


Grzegorz Grabowski

Założyciel i współwłaściciel biura rachunkowego, przedsiębiorca i bloger. Jego firma działająca pod marką Wynajmistrz.pl Biuro Rachunkowe obsługuje klientów prowadzących najem, podnajem, handel lokalami mieszkalnymi, noclegi dla turystów, pośrednictwo i inne. Grzegorz jest autorem bloga Wynajmistrz.pl – serwisu o wszystkim, co jest związane z nieruchomościami mieszkalnymi, ich wynajmem i podatkami, z naciskiem na informacje praktyczne, ułatwiające życie wynajmującym i innym podmiotom działającym w branży nieruchomości. Wydał również książkę “Podatek od najmu i rozliczenia z najemcami. Poradnik w 100% praktyczny“, która rozeszła się już w nakładzie kilkunastu tysięcy egzemplarzy. Oprócz tego prowadzi wykłady i szkolenia na temat rozliczania handlu mieszkaniami, najmu i podnajmu. Sam inwestuje w mieszkania na wynajem, prowadził jednak w przeszłości podnajem długoterminowy i flipy.

Ekspert od podatków w nieruchomościach