Szkolenie online

Podatki w developerce

WIĘCEJ INFORMACJI
KUPUJĘ NAGRANIE

Prowadzisz albo planujesz prowadzić projekty developerskie?

To szkolenie zapewni Ci wiedzę podatkową niezbędną przy prowadzeniu projektów developerskich.

SZKOLENIE ODBYŁO SIĘ     25 marca 2021 r.

Z tego szkolenia dowiesz się:

 • Jak dobrać odpowiednią formę prowadzenia Twojego projektu
 • Na czym polega struktura holdingowa, czyli wykorzystanie wielu spółek celowych do zarządzania dochodem i ryzykiem
 • Jakie są kluczowe aspekty podatkowe zakupu działki np. kiedy sprzedający powinien naliczyć VAT, jakie to rodzi ryzyka po stronie kupującego i jak je zminimalizować
 • W jaki sposób optymalny podatkowo przekazać działkę do spółki
 • Podatkowe niuanse dotyczące kosztów budowy (rozliczenie podatku dochodowego i VAT)
 • Jaki podatek od nieruchomości zapłacisz jako developer
 • Przychody developera - niuanse w podatku dochodowym i VAT
 • Kiedy i jakie wystawiamy faktury
 • W jaki sposób rachunek powierniczy wpływa na kwestie podatkowe
 • Różne kwestie dotyczące sp. z o.o. dla developera

1

2

To szkolenie jest dla:

Developerów, budujących budynki jednorodzinne lub zabudowę wielorodzinną

To szkolenie nie jest dla:

Nie dla dużych developerów (budujących osiedla/duże budynki) posiadających działy prawne i księgowe w swoich firmach

3

Także nie jest dla:

Nie dla biur rachunkowych (będziemy tłumaczyć kwestie istotne dla przedsiębiorców, a nie dla rozliczających ich księgowych)

Szkolenie poprowadzili:

Współwłaściciel biura rachunkowego wyspecjalizowanego w rynku nieruchomości. Jego firma obsługuje wielu klientów prowadzących najem krótkoterminowy, handel lokalami mieszkalnymi, a także najem, podnajem i inne formy zarabiania na nieruchomościach. Sam inwestuje w mieszkania na wynajem, ale na swoim koncie ma również flipy oraz apartament dla turystów w Zakopanem. Jest autorem bloga wynajmistrz.pl, za pośrednictwem którego pomaga czytelnikom w problemach związanych z podatkami w nieruchomościach, rozliczeniami z najemcami, inwestorami oraz gośćmi i w innych kwestiach. Twórca kilku kursów video o podatkach w nieruchomościach, aplikacji internetowej przeznaczonej dla właścicieli wynajmowanych mieszkań, służącej do samodzielnego rozliczania podatku od najmu i rozliczeń z najemcami. Członek założyciel Stowarzyszenia Właścicieli Nieruchomości na Wynajem “Mieszkanicznik”, ekspert Stowarzyszenia od rozliczeń podatku od najmu i rozliczeń z najemcami.

Grzegorz Grabowski

Współwłaściciel Biura Rachunkowego Wynajmistrz.pl, wyspecjalizowanego w rynku nieruchomości.

Autor bloga mistrzpodatkow.pl.

Absolwent ekonomii i finansów międzynarodowych uczelni Université Sorbonne Paris Nord we Francji.

Doradca podatkowy (numer wpisu 13709) z niesamowitym doświadczeniem w rozliczaniu praktycznie każdej działalności nieruchomościowej. Ponadto jego specjalizacją są podatkowe aspekty związane z samochodami wykorzystywanymi w firmach. Pomaga przedsiębiorcom w doborze właściwej formy działalności pod kątem rodzaju prowadzonego biznesu.

Oprócz ogromnej wiedzy podatkowej, inwestuje w nieruchomości i jest przedsiębiorcą.Co ważne, mówi o podatkach naprawdę prostym językiem, rozumiejąc biznesy klientów i uczestników szkoleń.

Marek Golec

Twoja inwestycja

Co otrzymasz:

197 zł

NAGRANIE ZE SZKOLENIE

KUPUJĘ NAGRANIE

 • Nagranie ze szkolenia (całość nagrania, łącznie z sesją pytań i odpowiedzi, będzie dostępna online poprzez naszą platformę do kursów), które odbyło się 25 marca 2021 r.

Powyższa cena jest kwotą brutto. Kupując nagranie akceptujesz regulamin. Po kliknięciu „Kupuję nagranie” odpowiedni produkt zostanie dodany do Twojego koszyka w sklepie internetowym, gdzie będzie można opłacić zamówienie oraz ewentualnie podać dane do faktury. Jedynie opłacone zamówienie gwarantuje Ci dostęp do nagrania. W razie jakichkolwiek pytań lub problemów z płatnością, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Szkolenie odbędzie się online, poprzez platformę do prowadzenia webinarów. Obydwaj prowadzący będą widoczni na video, a do tego będą wyświetlane slajdy.

W jaki sposób zostanie zrealizowane szkolenie

Część merytoryczna, czyli wykład prowadzących jest przewidziany na 1,5h-2h, po którym odbędzie się sesja pytań i odpowiedzi. Całość nie powinna przekroczyć 3h.

Jak długo potrwa szkolenie?

Na 30 minut przed szkoleniem otrzymasz link, poprzez który będzie można dostać się do pokoju webinarowego.

Jak otrzymam dostęp do webinaru na żywo?

Jeśli chcesz otrzymać fakturę, podczas zakupu zaznacz opcję “Chcę otrzymać fakturę” i wpisz dane do faktury. Otrzymasz ją mailem automatycznie.

Płatności obsługuje firma Tpay. Możesz skorzystać z szybkich przelewów internetowych oraz Paypal. Możesz również wykonać przelew bezpośrednio na konto naszej spółki (napisz do nas, jeśli chcesz skorzystać z tej możliwości).

Sugerujemy uczestnictwo na żywo, bo tylko wtedy będzie możliwość zadania swojego pytania. Niemniej, szkolenie będzie nagrywane i udostępnione wszystkim, którzy wykupią dostęp, poprzez naszą platformę do kursów. Nagranie będzie dostępne na platformie przez co najmniej 12 miesięcy.

Czy muszę pojawić się na żywo i czy udostępnicie później nagranie?

Czy dostanę fakturę?

Jak mogę zapłacić?

Tak, po części wykładowej będzie sesja pytań i odpowiedzi. Postaramy się odpowiedzieć na większość pytań. Najlepiej będzie, jeśli przygotujesz sobie pytania przed szkoleniem albo zapisz je sobie podczas wykładu (jeśli Ci się jakieś nasuną). Prosimy o konkretne pytania, przy czym nie w formie kazusów (podczas szkolenia online nie będzie możliwości rozwiązywania szczegółowych kazusów).

Czy będę mógł zadać pytanie prowadzącym?

Istotne pytania i odpowiedzi

Kontakt

Organizator:


Kojok Sp. z o.o.

NIP 1182104354

REGON 360629800


J. Słowackiego 16/18

01-627 Warszawa

Pytania?


Skontaktuj się z nami


+48 507 029 298


szkolenia@wynajmistrz.pl


Zapraszamy stronę na Facebooku