KREDYT W CZASACH ZARAZY

Rozmowa z Ronaldem Szczepankiewiczem, ekspertem od finansowania i kredytów dla inwestorów i przedsiębiorców, na temat zmian, które zaszły na rynku kredytowym z powodu koronawirusa

Jak finansować zakupy nieruchomości w czasie pandemii i kryzysu

  • Jak koronawirus zmienił podejście banków do kredytowania nieruchomości (czyli kredyty na inwestowanie w nieruchomości przed i po koronawirusie)
  • Czy i jak w czasach kryzysu można uzyskać kredyt hipoteczny na dobrych warunkach
  • Które banki mają w tym momencie najlepsze warunki
  • Stałe oprocentowanie kredytu - co to jest, dla kogo i czy warto
  • Kredyty w ramach tarczy antykryzysowej

DOŁĄCZ: 14.05.2020 (CZWARTEK)

START: 20:00

DARMOWY WEBINAR ONLINE

W celu zapisania się na szkolenie wpisz swój prawidłowy e-mail, a potem koniecznie potwierdź zapis poprzez kliknięcie w link w mailu, który otrzymasz do swojej skrzynki!

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Grzegorz Grabowski z siedzibą w Warszawie. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych znajdziesz w polityce prywatności.

Ronald Szczepankiewicz

Ronald to zwolennik wolności finansowej uzyskanej poprzez inwestowanie w nieruchomości. Od ponad 10 lat jest związany zawodowo z rynkiem kredytów hipotecznych w Polsce. Od 8 lat prowadzi firmę pośrednictwa kredytowego rmKREDYTY. Równolegle jest współwłaścicielem spółki Vestoria Nieruchomości, która posiada w portfelu ponad 400 pokoi na wynajem w Warszawie. Dzięki aktywnemu inwestowaniu w nieruchomości, Ronald dokładnie czego potrzebuje Inwestor i jak te potrzeby zaspokoić.


Ronald jest często zapraszany jako ekspert kredytowy do udziału w podcastach, webinarach i innych wydarzeniach prowadzonych przez najbardziej znanych blogerów i vlogerów. Doskonale wie, jak ważne jest dobre zrozumienie zasad “gry z bankiem” i chętnie dzieli się swoim doświadczeniem i wiedzą. W 2019 roku Ronald opublikował drugie wydanie swojej książki “Tajna broń kredytobiorcy. Kredyt hipoteczny od A do Z” oraz uruchomił kurs online “Jak zaplanować i legalnie zrealizować zakup i wynajem 7 nieruchomości na kredyt mieszkaniowy”.

Prezes zarządu RM Kredyty

Autor książki Tajna Broń Kredytobiorcy