Home staging

czyli jak wyróżnić nieruchomość do wynajmu lub szybkiej sprzedaży

Darmowe szkolenie online

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Grzegorz Grabowski z siedzibą w Warszawie. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych znajdziesz w polityce prywatności.

Grzegorz Grabowski

Martyna Szczawińska

KIEDY 31 marca 2021 (środa)

STARTUJEMY o godzinie 19:00

Czy i w jaki sposób home staging pomoże Ci w szybkim znalezieniu najemcy lub sprzedaży mieszkania?

Stworzymy wspólnie budżet home stagingu, żebyś wiedział, na co warto wydać Twoje ciężko zarobione pieniądze.

Dowiesz się jak definiować klienta swojej nieruchomości, aby dokonywać precyzyjnie zmian i zarabiać jeszcze więcej.

Poznasz różnice między home stagingiem pod wynajem, a tym pod sprzedaż, żeby dobrze zaplanować inwestycję, którą należy ponieść.

Szkolenie poprowadzą:

Prężnie działającą businesswoman i kobieta podążająca za życiową pasją. Propagatorka niezależności finansowej. Inwestorka na rynku nieruchomości. Od 2011 roku pomaga innym inwestować w nieruchomości.


Zdobywczyni tytułu Mieszkanicznika roku 2020 w kategorii Home Stager. Twórczyni autorskiej #TechnikiSaperTM zwiększającej wartość każdego lokalu do sprzedaży lub wynajmu.


Prowadzi firmę homestagingową, w której poszukuje nieruchomości i przygotowuje je od A do Z do wynajmu oraz układa strategie sprzedaży nieruchomości. Współtwórca marki Metr Kwadratowy Nieruchomości sp. z o. o. związanej z kompleksową obsługą inwestorów i najemców. Od 2015 roku związana z ogólnopolskim Stowarzyszeniem „Mieszkanicznik”, promującym dobre praktyki w branży nieruchomości.


Prelegentka na licznych szkoleniach dla inwestorów oraz wystąpieniach dla studentów uczelni wyższych.


Autorka książki: „HOME STAGING jak zwiększyć wartość nieruchomości przy sprzedaży i wynajmie? #TechnikaSAPERTM”.


Prywatnie mama, żona oraz zapalona podróżniczka.

Martyna Szczawińska

Założyciel biura rachunkowego wyspecjalizowanego w rynku nieruchomości.


Jego firma obsługuje wielu klientów prowadzących handel lokalami mieszkalnymi, najem krótkoterminowy, a także najem, podnajem i inne formy zarabiania na nieruchomościach.


Sam inwestuje w mieszkania na wynajem, ale na swoim koncie ma również flipy oraz apartament dla turystów w Zakopanem. Jest autorem bloga wynajmistrz.pl, za pośrednictwem którego pomaga czytelnikom w problemach związanych z podatkami w nieruchomościach, rozliczeniami z najemcami, inwestorami oraz gośćmi i w innych kwestiach.


Twórca kilku kursów video o podatkach w nieruchomościach, aplikacji internetowej przeznaczonej dla właścicieli wynajmowanych mieszkań, służącej do samodzielnego rozliczania podatku od najmu i rozliczeń z najemcami.


Członek założyciel Stowarzyszenia Właścicieli Nieruchomości na Wynajem “Mieszkanicznik”, ekspert Stowarzyszenia od rozliczeń podatku od najmu i rozliczeń z najemcami.

Grzegorz Grabowski