Zabezpieczenie wynajmu z gwarancją wypłat czynszu

Firma Rendin gwarantuje ochronę wypłat czynszu i pokrycie zniszczeń do dziesięciokrotności wysokości czynszu. Weryfikuje kandydatów na najemców, a za pozytywnie zweryfikowanego bierze na siebie odpowiedzialność finansową. W razie problemów z najemcą, oprócz pokrycia zaległości finansowych, Rendin zapewnia obsługę prawną, która zaczyna się od mediacji z lokatorem, a w skrajnym wypadku wspiera wynajmującego w procesie eksmisji lokatora.

 

Weryfikacja lokatora przez Rendin

System weryfikacji lokatorów Rendin sprawdza, czy dotychczas dana osoba terminowo regulowała płatności. Jeśli kandydat przejdzie pozytywnie weryfikację, oznacza to, że najprawdopodobniej jest wypłacalny i może wynająć mieszkanie, a także, że nie ma długów wobec innych firm lub osób. Może dzięki temu zawrzeć umowę poprzez Rendin.

Niemniej, życie pisze różne scenariusze. W razie braku płatności czynszu, Rendin zdejmuje z wynajmującego ten kłopot m.in. płacąc wynajmującemu za nieuregulowane zobowiązania lokatora.

Co warto wiedzieć?

Usługa świadczona przez Rendin nie jest równoznaczna z zarządzaniem jego najmem.

Usługa Rendin w praktyce

Jak skorzystać z Usługi Rendin?

Wejdź na www.rendin.pl/landlords, a następnie dodaj swoją nieruchomość, pod którą pojawią się kandydaci. Zobaczysz, którzy z nich uzyskali pozytywny wynik weryfikacji i z nimi możesz zawrzeć umowę z zabezpieczeniem Rendin.

Masz już kandydata? Nie musisz nawet dodawać ogłoszenia. Wystarczy, że zostanie pozytywnie zweryfikowany i będziecie mogli podpisać umowę poprzez Rendin.

Masz pytanie o usługę zabezpieczenia wynajmu Rendin?

Napisz na info@rendin.pl lub zadzwoń do Centrum Pomocy Rendin: +48 22 695 53 79