Kalendarz

Poniżej znajdziesz kalendarz dostępnych terminów konsultacji Grzegorza Grabowskiego, Marka Golca i Patryka Smędy, a także wydarzeń (szkoleń, konferencji itp.), na których występujemy.

Z kolei pod tym linkiem znajdziesz listę szkoleń, które organizujemy.

Chcesz się umówić na konsultację lub masz jakiekolwiek pytania dotyczące konsultacji lub tego kalendarza? Wybierz odpowiedni dla Ciebie termin i napisz na karolina.wiazmin@magistritributorum.pl lub zadzwoń: +48 22 201 33 22 (8:00-16:00). Najlepiej opisz krótko, jaki masz problem i jak możemy Ci pomóc.

Konsultacje mogą się odbyć przez telefon, Skype, a także u nas w biurze (zapraszamy na Słowackiego 16/18, siódme piętro, DH Merkury, stacja metra Pl. Wilsona, Warszawa). W przypadku Patryka Smędy konsultacje mogą się odbyć wyłącznie zdalnie bądź podczas spotkania na terenie aglomeracji górnośląskiej.

Płatność za konsultacje następuje przelewem, po konsultacji, na podstawie wystawionej faktury.

W przypadku, jeśli potem skorzystasz z usług księgowych, zrekompensujemy Ci koszt konsultacji poprzez rabat na usługi księgowe.

Jeśli nie znajdziesz dogodnego dla siebie terminu poniżej, napisz lub zadzwoń – być może uda się nam coś wymyślić. Pamiętaj jednak, że koszt konsultacji w dni powszednie po 17:00 oraz w weekendy jest wyższy od standardowego o 100 zł netto.