Kalendarz

Poniżej znajdziesz kalendarz dostępnych terminów konsultacji Grzegorza Grabowskiego i Marka Golca, a także wydarzeń (szkoleń, konferencji itp.), na których występujemy.

Z kolei pod tym linkiem znajdziesz listę szkoleń, które organizujemy.

Chcesz się umówić na konsultację? Wybierz odpowiedni dla Ciebie termin i napisz na natalia.sokalska@wynajmistrz.pl lub zadzwoń: +48 22 201 33 22 (8:00-16:00). Najlepiej opisz krótko, jaki masz problem i jak możemy Ci pomóc.

Konsultacje mogą się odbyć przez telefon, Skype, a także u nas w biurze (zapraszamy na Słowackiego 16/18, siódme piętro, DH Merkury, stacja metra Pl. Wilsona, Warszawa).

Płatność za konsultacje następuje przelewem, po konsultacji, na podstawie wystawionej faktury.

W przypadku, jeśli potem skorzystasz z usług księgowych, zrekompensujemy Ci koszt konsultacji poprzez rabat na usługi księgowe.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące konsultacji lub tego kalendarza, napisz na natalia.sokalska@wynajmistrz.pl lub zadzwoń: +48 22 201 33 22 (8:00-16:00).

Jeśli nie znajdziesz dogodnego dla siebie terminu poniżej, napisz lub zadzwoń – być może uda się nam coś wymyślić. Pamiętaj jednak, że koszt konsultacji w dni powszednie po 17:00 oraz w weekendy jest wyższy od standardowego o 100 zł netto.