Dziękuję za potwierdzenie subskrypcji

Zgodnie z obietnicą, za chwilę w Twojej skrzynce pocztowej znajdzie się e-mail z linkiem do strony, skąd możesz pobrać obiecane darmowe materiały

Zanim jednak zajrzysz do skrzynki, obejrzyj poniższą propozycję.

Uwaga, ta propozycja jest jednorazowa, a na podjęcie decyzji masz 15 minut. Po ich upływie przepadnie bezpowrotnie.

Wiem, że interesujesz się wynajmem, a zapewne nawet szerzej – inwestowaniem w nieruchomości.

Być może także prowadzisz albo zamierzasz prowadzić biznes w branży nieruchomości – podnajem długoterminowy, wynajem krótkoterminowy albo flipy?

 

W każdym z tych przypadków znajomość uwarunkowań podatkowych jest kluczowa.

 

Proponuje Ci nagranie ze szkolenia organizowanego przez Wynajmistrza o podatkach w nieruchomościach pt. „Opodatkowanie Nieruchomości” (wrzesień 2019).

Czego się nauczysz?

Najem

Rozliczanie najmu (m.in. jak obniżyć podatek do zera poprzez wykorzystanie amortyzacji, kiedy najem jest zwolniony z VAT, kiedy najem stanowi działalność gospodarczą, czy musisz mieć kasę fiskalną)

Podnajem

Rozliczanie podnajmu (m.in. jak wybrać formę opodatkowania, jak rozliczać wydatki na remont i wyposażenie, co z VAT-em)

Flipy

Rozliczanie flipów (kiedy założyć działalność gospodarczą, jak współpracować z księgowym, co z kasą fiskalną, kiedy sprzedaż mieszkania podpada pod VAT i dlaczego i tak zostaniesz VAT-owcem)

Zakwaterowanie

Rozliczanie wynajmu krótkoterminowego (m.in. jaką formę opodatkowania wybrać, jak rozliczać rezerwacje, czy warto unikać VAT-u, co z kasą fiskalną i importem usług)

Zarząd sukcesyjny

Co to jest zarząd sukcesyjny? Dlaczego każdy przedsiębiorca powinien ustanowić zarządcę sukcesyjnego? Kluczowe elementy w procesie ustanawiania zarządcy sukcesyjnego

Prawo gumiaków

Podatki – co to jest? Który podatek jest najgorszy (i nikt o nim nie wie)? Dlaczego zdrowe podejście do podatków jest tak ważne dla inwestora? Co to jest prawo gumiaków?

Prawie 6h nagrań, 6 konkretnych wykładów poprowadzonych przez praktyków podatków, którzy również sami inwestują w nieruchomości:

Grzegorz Grabowski

Założyciel Biura Rachunkowego Wynajmistrz.pl, autor bloga Wynajmistrz.pl, książki o rozliczaniu podatków od najmu oraz licznych szkoleń i wykładów, inwestuje w mieszkania na wynajem, prowadził także spółkę podnajmową.

Marek Golec

Szef Biura Rachunkowego Wynajmistrz.pl, nadzoruje rozliczanie ponad 450 klientów biura, inwestuje w mieszkania na wynajem.

Patryk Smęda

Doradca podatkowy, od ponad dziesięciu lat trener w zakresie prawa podatkowego współpracujący z wiodącymi firmami szkoleniowymi w Polsce, jak również z Krajową Izbą Doradców Podatkowych i Krajową Izbą Radców Prawnych

Ryszard Jaszczyński

Inwestor, autor książek „Droga do zamożności” i „Tajemnice pieniądza”. Wieloletnia przygoda z aktywną grą na giełdzie i docenianie zalet posiadania nieruchomości ułatwiły mu zbudowanie portfela dochodowych aktywów i osiągnięcie finansowej wolności. 

Nagranie ze szkolenia Opodatkowanie Nieruchomości (wrzesień 2019)

797 zł

397 zł

149 zł

Standardowa cena tych nagrań to 797 zł, w promocji w naszym sklepie sprzedajemy je za 397 zł, natomiast Ty przez najbliższe 15 minut zakupisz je za 149 zł.

Po upływie 15 minut ta oferta zniknie i nigdy już nie powróci.

Nie ponosisz żadnego ryzyka, ponieważ daję Ci gwarancję satysfakcji – jeśli nie będziesz zadowolony z tych nagrań, zgłoś się do nas w ciągu 30 dni, to zwrócimy Ci w pełni koszt zakupu. Bez żadnych pytań i warunków.

Nie, dziękuję, nie chcę zakupić nagrań z 80% zniżką, przenieś mnie na stronę z plikami