Szkolenie online
Podatki w deweloperce
Wszystko co powinieneś wiedzieć,
aby prawidłowo rozliczać projekty deweloperskie
i legalnie maksymalizować zyski
Realizacja inwestycji deweloperskich to mnóstwo wyzwań podatkowych – od zakupu działki, przez rozliczenie kosztów budowy, VAT, aż po sprzedaż mieszkań.
Jak nimi zarządzasz, bezpośrednio wpływa na Twoje zyski.
Zamiast działać bez przemyślanej strategii podatkowej i ryzykować, zdobądź pigułkę praktycznych informacji.
Powiemy Ci, jak zoptymalizować podatki na każdym z etapów projektu, abyś świadomie podejmował decyzje i maksymalizował oszczędności.
Spraw, aby Twoje inwestycje były bardziej dochodowe!
Z tego szkolenia dowiesz się:
oto Twoi eksperci
GRZEGORZ GRABOWSKI
Założyciel i współwłaściciel kancelarii księgowo-podatkowej, która początkowo skupiała się na rynku nieruchomości, a obecnie obsługuje wiele branż m.in. e-biznes (w tym e-commerce), szkolenia, media, reklama, doradztwo, IT, prawniczą i wiele innych.
Autor bloga wynajmistrz.pl, za pośrednictwem którego pomaga czytelnikom w problemach związanych z podatkami w nieruchomościach, rozliczeniami z najemcami i inwestorami oraz w kwestiach związanych z prowadzeniem i optymalizacją działalności.
Napisał książki "Podatek od najmu i rozliczania z najemcami" oraz "ABC podatków w nieruchomościach". Jest także współautorem książki "Praktyczna umowa najmu mieszkania".
Jako przedsiębiorca prowadzący własne biznesy z wykorzystaniem różnych form prawnych, doskonale zna potrzeby klientów. Jest ceniony za przekazywanie wiedzy podatkowej w zrozumiały i ciekawy sposób.
MAREK GOLEC
Doradca podatkowy (nr wpisu 13709) z szerokim doświadczeniem biznesowym i inwestycyjnym.
Specjalizuje się w opodatkowaniu nieruchomości, kryptowalut, akcji, metali szlachetnych oraz podatkowych aspektach samochodów firmowych. Doradza w wyborze formy działalności, np. między jednoosobową działalnością a spółką z o.o., a także w zakresie form opodatkowania. Ekspert w zakresie fundacji rodzinnych. Absolwent ekonomii i finansów międzynarodowych na uczelni Université Sorbonne Paris Nord.
Współzałożyciel i partner kancelarii księgowo-doradczej, autor bloga i kanału YouTube Mistrz Podatków oraz książki „Jak oszczędzić na podatkach i nie podpaść fiskusowi”.
Prowadzi szkolenia, kursy online i webinary o tematyce podatkowej. Potrafi mówić o podatkach prostym językiem, co cenią klienci i uczestnicy szkoleń.
MAMY TERAZ DLA CIEBIE SPECJALNĄ OFERTĘ
Co otrzymasz:
327 zł
Dostęp do nagrania szkolenia
Twoja inwestycja
(w tym 23% VAT)
Na zakup biletu w najniższej cenie pozostało już tylko:
Najniższa cena z 30 dni: 267 zł
Szkolenie odbędzie się online, poprzez platformę do prowadzenia webinarów. Obydwaj prowadzący będą widoczni na video, a do tego będą wyświetlane slajdy.
W jaki sposób zostanie zrealizowane szkolenie
Część merytoryczna, czyli wykład prowadzących jest przewidziany na 1,5h-2h, po którym odbędzie się sesja pytań i odpowiedzi. Całość nie powinna przekroczyć 3h.
Jak długo potrwa szkolenie?
Na 30 minut przed szkoleniem otrzymasz link, poprzez który będzie można dostać się do pokoju webinarowego.
Jak otrzymam dostęp do szkolenia na żywo?
Jeśli chcesz otrzymać fakturę, podczas zakupu zaznacz opcję “Chcę otrzymać fakturę” i wpisz dane do faktury. Otrzymasz ją mailem automatycznie.
Płatności obsługuje firma Tpay. Możesz skorzystać z szybkich przelewów internetowych oraz Paypal. Możesz również wykonać przelew bezpośrednio na konto naszej spółki (napisz do nas, jeśli chcesz skorzystać z tej możliwości).
Sugerujemy uczestnictwo na żywo, bo tylko wtedy będzie możliwość zadania swojego pytania. Niemniej, szkolenie będzie nagrywane i udostępnione wszystkim, którzy wykupią dostęp, poprzez naszą platformę do kursów. Nagranie będzie dostępne na platformie przez co najmniej 12 miesięcy.
Czy muszę pojawić się na żywo i czy udostępnicie później nagranie?
Czy dostanę fakturę?
Jak mogę zapłacić?
Tak, po części wykładowej będzie sesja pytań i odpowiedzi. Postaramy się odpowiedzieć na większość pytań. Najlepiej będzie, jeśli przygotujesz sobie pytania przed szkoleniem albo zapisz je sobie podczas wykładu (jeśli Ci się jakieś nasuną). Prosimy o konkretne pytania, przy czym nie w formie kazusów (podczas szkolenia online nie będzie możliwości szczegółowego analizowania indywidualnych kazusów).
Czy będę mógł zadać pytanie prowadzącym?
Istotne pytania i odpowiedzi