Zapisz się na darmowe szkolenie o amortyzacji wynajmowanych mieszkań

Dowiesz się, jak legalnie nie płacić podatków od najmu.

Szkolenie jest całkowicie DARMOWE i rozpocznie się 8 lutego (środa) 2017 roku o 20:00.

Poprowadzi je Piotr Sciesiński, prawnik, autor książek „Amortyzacja wynajmowanej nieruchomości” i „Bezpieczna umowa najmu mieszkania”.

  • Zarezerwowany jest pokój na 100 uczestników, pospiesz się więc z rejestracją.
  • Na szkoleniu uzyskasz praktyczną wiedzę o tym, co to jest amortyzacja, jak ją wykorzystać do optymalizacji podatków od najmu, a także jak w praktyce amortyzować Twoje mieszkanie (zobaczysz rzeczywisty przykład).
  • Będziesz mieć możliwość zadania pytań na żywo.
  • Szkolenie zostanie poprowadzone w postaci webinaru (przez sieć), do uczestnictwa potrzebujesz wyłącznie komputera z dostępem do Internetu i dźwiękiem.
  • Szkolenie jest całkowicie darmowe.

Przesyłając dobrowolnie moje dane oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, iż:
a) administratorem danych osobowych w zakresie objętym powyższym formularzem jest Kojok Sp. z o.o. posługująca się numerem NIP 1182104354 z siedzibą przy ul. Tczewskiej 4a/70 w Warszawie,
b) moje dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z przedstawieniem oferty,
c) mogę żądać od administratora danych osobowych informacji o treści dotyczących mnie danych oraz żądać ich poprawiania,
d) na warunkach określonych w przepisach regulujących zasady przetwarzania danych osobowych mogę żądać zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych oraz zgłosić sprzeciw wobec ich przetwarzania.