Witam czytelników, którzy trafili tutaj z gazeta.pl/wyborcza.biz

Podatek od najmu i rozliczenia z najemcami 2016Dzisiaj mój komentarz na temat zapisów ustawy o ochronie praw lokatorów ukazał się w serwisie Wyborcza.biz. Witam wszystkich, którzy trafili tutaj poprzez link w tym artykule. Przede wszystkim, dziękuję za odwiedziny. Poniżej kilka podstawowych informacji o blogu i o tym, co możesz tutaj znaleźć. Blog przeznaczony jest dla właścicieli wynajmowanych mieszkań i traktuje o wszelkich sprawach dla nich istotnych, ale głównie o rozliczaniu podatków od najmu. Więcej informacji o blogu i jego autorze znajdziesz tutaj. Na tej stronie znajdziesz trochę przydatnych zasobów – akty prawne, książki, blogi itp. Zachęcam gorąco do subskrypcji mojego newslettera – wystarczy wypełnić formularz po prawej stronie i kliknąć pomarańczowy przycisk „Zapisz mnie”. Otrzymasz wzór umowy najmu wraz ze szczegółowymi wyjaśnieniami jej zapisów, a także, w kolejnych wiadomościach, sporo ciekawych informacji na temat rozliczania podatku od najmu np. dlaczego warto je rozliczać, jak wybrać formę opodatkowania itp. Ostatnio wydałem również ebook „Podatek od najmu i rozliczenia z najemcami – poradnik w 100% praktyczny”. Polecam go wszystkim poszukującym praktycznych informacji na temat rozliczania podatku od najmu. Można go nabyć na stronie www.podatekodwynajmu.pl. Poza tym, oczywiście, zachęcam do lektury całego bloga. Jeszcze raz dziękuję za odwiedziny! Grzegorz Grabowski

Podoba Ci się ten wpis? Podziel się tym ze znajomymi:

2 Comments

krzys11000 16-01-2013, 01:43

Witam
Przeczytalem ten artykul w gazeta.biz nt samochodu. Strach sie bac :) Mam z zona mieszkanie ktore kiedys zamieszkiwalismy. Zona podpisala umowe najmu jak ja bylem w sumie na wczasach krajowych na czas nieokreslony. Teraz pewnie bedziemy chcieli sprzedac to mieszkanie. Co najlepiej zrobic by sie nei narazic na problemy bo wiem ze wynajmujacym to musimy wypowiedziec. Nie znam ich charakteru dobrze, placa regularnie.

Reply
Wynajmistrz.pl 17-01-2013, 21:57

krzys11000:
Nie znam dobrze Waszej sytuacji. Niemniej, mimo wszystko, w większości przypadków, poprzez partnerskie traktowanie najemców, udaje się sprawę rozwiązać. Wydaje mi się, że, jeśli uprzedzicie najemców z odpowiednim wyprzedzeniem, to nie powinno być problemów.

Reply

Leave a Reply

Zapisz się na newsletter Wynajmistrz.pl!