Nowa grafika oraz adres bloga

Zmieniona szata graficzna blogaJak zapewne niektórzy zauważyli, w ostatni weekend w moim serwisie nastąpiła mała rewolucja. Zmieniłem szatę graficzną bloga, a także nastąpiło przetasowanie adresów internetowych.

W dużym skrócie podstawowe zmiany to:

  • Zmieniłem formatkę bloga,
  • Blog trafił pod adres wynajmistrz.pl (przedtem był pod adresem www.wynajmistrz.pl/blog),
  • Aplikacja do rozliczania podatku od najmu trafiła pod adres www.wynajmistrz.biz (dawniej była pod adresem www.wynajmistrz.pl).

Przy zmianie adresu i szaty graficznej bloga starałem się, żeby wszystkie linki kierujące na poprzedni adres działały prawidłowo. Niemniej, mogłem coś przeoczyć. Jeśli więc po kliknięciu gdzieś w serwisie trafisz na stronę z błędem 404:

  • Po pierwsze, wybacz mi niedociągnięcie techniczne ;-)
  • Po drugie, napisz mi o tym na adres wynajmistrz@wynajmistrz.pl – poprawię w ciągu kilku godzin.

Wszelkie komentarze, opinie, a także informacje o ewentualnych błędach będą BARDZO mile widziane :-)

A przy okazji, przypominam, że w czwartek 17.10 premiera nowej edycji mojego poradnika pt. Podatek od najmu i rozliczenia z najemcami. Poradnik w 100% praktyczny.

Podoba Ci się ten wpis? Podziel się tym ze znajomymi:

2 Comments

Basia 15-10-2013, 15:31

Zmiany są naturalną koleją rzeczy. Ja do dotychczasowej formuły serwisu nie zdążyłam się przyzwyczaić, bo dopiero zaczynam poznawać tematykę, ale potwierdza się moje spostrzeżenie, że WYNAJMISTRZ to czytelny, sumienny, odpowiedzialny i bardzo przydatny serwis. Odnajduję odpowiedzi na swoje pytania, ufam , że dalej tak będzie funkcjonował z korzyścią dla poszukujących wiedzy Mieszkaniczników. A pozwolę sobie zapytać o co wzbogacono nowe wydanie poradnika , bo jestem już posiadaczką I wersji ? Panie Grzegorzu – wyrazy uznania, bo w obecnych czasach nie każdy dzieli się zdobyta wiedzą z takim poświęceniem. Jest PAN pasjonatem. Pozdrawiam. Basia

Reply
Grzegorz Grabowski 15-10-2013, 19:37

Basia,
Bardzo, bardzo dziękuję za miłe słowa! Takie komentarze motywują mnie do dalszej pracy :-)
Co do poradnika – do wszystkich nabywców I wersji poradnika prześlę w czwartek dokładne informacje, co zostało dodane, a także specjalną ofertę. Teraz jeszcze domykam ostatnie szczegóły przed premierą.

Reply

Leave a Reply

Zapisz się na newsletter Wynajmistrz.pl!