Konsultacje na temat wynajmu mieszkań i podatków od najmu

 

Masz problem związany z wynajmowaniem Twoich mieszkań?

Nie wiesz, jaką formę opodatkowania wybrać i jak w praktyce rozliczyć podatki?

Masz wątpliwości, w jaki sposób rozliczać się ze swoimi najemcami?

Po pierwsze, przejrzyj blog, być może znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania. Jeśli jednak problem jest bardziej skomplikowany albo nie masz czasu na przeglądanie stron internetowych, oferuję Ci płatne konsultacje telefoniczne.

Mam wieloletnie doświadczenie w wynajmie mieszkań i rozliczaniu podatków od najmu. Jestem w stanie rozwiązać wiele problemów, z którymi borykają się właściciele wynajmowanych mieszkań, a także doradzić, jak zoptymalizować podejście do rozliczeń. Najlepszą wizytówką mojej wiedzy i doświadczenia są oczywiście teksty na blogu i odpowiedzi na pytania ich czytelników (chociażby pod tym wpisem).

Cena za jednogodzinną telefoniczną konsultację to 160 zł + VAT (niestety, nie ma możliwości wykupienia konsultacji krótszej niż jedna godzina).

Jeśli jesteś zainteresowany konsultacją, wypełnij poniższy formularz.

Pamiętaj:

 • Wysłanie formularza do niczego Cię nie zobowiązuje. Po jego otrzymaniu skontaktuję się z Tobą mailowo i potwierdzę, że jestem w stanie rozwiązać Twój problem. Wtedy ustalimy szczegóły konsultacji – termin, płatności itp.
 • Oferuję gwarancję pełnej satysfakcji. Jeśli nie będziesz zadowolony, otrzymasz zwrot pieniędzy.

 

 • Przesyłając dobrowolnie moje dane oświadczam, że zostałem poinformowany, iż:
  a) administratorem danych osobowych w zakresie objętym powyższym formularzem jest Simplexity Grzegorz Grabowski posługująca się numerem REGON 146157375 i NIP 9511654836 z siedzibą przy ul. Tczewskiej 4a/70 w Warszawie,
  b) moje dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z przedstawieniem oferty,
  c) mogę żądać od administratora danych osobowych informacji o treści dotyczących mnie danych oraz żądać ich poprawiania,
  d) na warunkach określonych w przepisach regulujących zasady przetwarzania danych osobowych mogę żądać zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych oraz zgłosić sprzeciw wobec ich przetwarzania.