Kalendarz

Poniżej znajdziesz kalendarz dostępnych terminów konsultacji Grzegorza Grabowskiego, Marka Golca, Patryka Smędy i Stelli Brzeszczyńskiej, a także wydarzeń (szkoleń, konferencji itp.), na których występujemy

Z kolei pod tym linkiem znajdziesz listę szkoleń, które organizujemy.

Chcesz się umówić na konsultację lub masz jakiekolwiek pytania dotyczące konsultacji lub tego kalendarza? Wybierz odpowiedni dla Ciebie termin i napisz na biuro@magistritributorum.pl lub zadzwoń: +48 22 201 33 22 (8:00-16:00). Najlepiej opisz krótko, jaki masz problem i jak możemy Ci pomóc.

Konsultacje mogą się odbyć przez telefon, Skype, a także u nas w biurze (zapraszamy na Słowackiego 16/18, siódme piętro, DH Merkury, stacja metra Pl. Wilsona, Warszawa). W przypadku Patryka Smędy konsultacje mogą się odbyć wyłącznie zdalnie bądź podczas spotkania na terenie aglomeracji górnośląskiej.

Płatność za konsultacje następuje przelewem, po konsultacji, na podstawie wystawionej faktury.

W przypadku, jeśli potem skorzystasz z usług księgowych, zrekompensujemy Ci część kosztu konsultacji poprzez rabat na usługi księgowe.

Jeśli nie znajdziesz dogodnego dla siebie terminu poniżej, napisz lub zadzwoń – być może uda się nam coś wymyślić. Pamiętaj jednak, że koszt konsultacji w dni powszednie po 17:00 oraz w weekendy jest wyższy od standardowego o 100 zł netto.

Konsultacji udzielają:

Grzegorz Grabowski

Współwłaściciel biura rachunkowego wyspecjalizowanego w rynku nieruchomości. Jego firma obsługuje wielu klientów prowadzących najem krótkoterminowy, handel lokalami mieszkalnymi, a także najem, podnajem i inne formy zarabiania na nieruchomościach. Sam inwestuje w mieszkania na wynajem, ale na swoim koncie ma również flipy oraz apartament dla turystów w Zakopanem. Jest autorem bloga wynajmistrz.pl, za pośrednictwem którego pomaga czytelnikom w problemach związanych z podatkami w nieruchomościach, rozliczeniami z najemcami, inwestorami oraz gośćmi i w innych kwestiach. Twórca kilku kursów video o podatkach w nieruchomościach, aplikacji internetowej przeznaczonej dla właścicieli wynajmowanych mieszkań, służącej do samodzielnego rozliczania podatku od najmu i rozliczeń z najemcami. Członek założyciel Stowarzyszenia Właścicieli Nieruchomości na Wynajem “Mieszkanicznik”, ekspert Stowarzyszenia od rozliczeń podatku od najmu i rozliczeń z najemcami.

Marek Golec

Współwłaściciel Biura Rachunkowego Wynajmistrz.pl, wyspecjalizowanego w rynku nieruchomości i zapewniającego terminowość oraz najwyższą jakość usług.
Absolwent ekonomii i finansów międzynarodowych uczelni Université Paris 13 we Francji.
Doradca podatkowy (numer wpisu 13709) z niesamowitym doświadczeniem w rozliczaniu praktycznie każdej działalności nieruchomościowej. Ponadto jego specjalizacją jest opodatkowanie samochodów w działalności gospodarczej.
Oprócz dużej wiedzy księgowo-podatkowej inwestuje w nieruchomości i jest przedsiębiorcą.
Co ważne, mówi o podatkach naprawdę prostym językiem i rozumie biznes klientów oraz uczestników szkoleń.

Patryk Smęda

Prawnik, doradca podatkowy (numer wpisu 12110), absolwent studiów doktoranckich w Katedrze Prawa Finansowego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, jak również studiów podyplomowych z prawa podatkowego, egzekucji administracyjnej i zarządzania zasobami ludzkimi, a także seminarium „Zarząd sukcesyjny przedsiębiorstwem osoby fizycznej”. Przed wpisem na listę doradców podatkowych wieloletni pracownik Izby Skarbowej, a następnie Izby Administracji Skarbowej w Katowicach kierujący komórkami organizacyjnymi odpowiedzialnymi za wymiar i nadzór nad wymiarem podatku od towarów i usług. Złożył z wynikiem pozytywnym państwowe egzaminy na inspektora kontroli skarbowej i urzędnika mianowanego w służbie cywilnej. Od ponad dziesięciu lat zawodowy trener w zakresie prawa podatkowego współpracujący z wiodącymi firmami szkoleniowymi w Polsce, jak również z komórkami szkoleniowymi Krajowej Izby Doradców Podatkowych i Krajowej Izby Radców Prawnych. Autor licznych, także książkowych publikacji podatkowych, w tym artykułów zamieszczanych w branżowym kwartalniku „Doradca podatkowy”.

Stella Brzeszczyńska

Ukończyła studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz Podatkowe Studia Podyplomowe na SGH (dyplom z wyróżnieniem, specjalizacja – opodatkowanie obrotu nieruchomościami). Doświadczenie zawodowe zdobywała w Ministerstwie Finansów oraz w spółkach doradztwa podatkowego.

Jest autorką wielu publikacji prasowych oraz książek z zakresu prawa podatkowego, w tym m.in.: Opodatkowanie obrotu nieruchomościami, Nieruchomość w firmie, Umowy w obrocie nieruchomościami. Stale współpracuje z Nieruchomościami C.H.Beck oraz z Administratorem. Jest także członkiem kolegium redakcyjnego Monitora Podatkowego.

Poza działalnością gospodarczą prowadzi wykłady z prawa podatkowego dla biegłych rewidentów, księgowych, doradców podatkowych, pośredników w obrocie nieruchomościami, zarządców nieruchomości. Współpracuje m.in. z SGH, CEE, Stowarzyszeniami Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. Prowadzi także wykłady na Targach Mieszkaniowych dotyczące opodatkowana transakcji na rynku nieruchomości.