Jak zdobyć wolność finansową dzięki nieruchomościom na wynajem, a przede wszystkim, jak skutecznie zrobić pierwszy krok – relacja ze szkolenia

Dzień po Walentynkach odbyło się szkolenie, jak zdobyć wolność finansową dzięki nieruchomościom na wynajem, a przede wszystkim, jak skutecznie zrobić pierwszy krok, zorganizowane przez portal Lerneo.pl, a poprowadzone przez Sławka Muturi. Sławek podzielił się z uczestnikami swoją wiedzą na temat inwestowania i zarządzania nieruchomościami na wynajem, upiększając wykład bardzo ciekawymi historiami ze swojego życia.

Wszystkie bilety zostały wyprzedane, pojawiło się również kilkoro kolejnych chętnych już po wyczerpaniu puli dostępnych miejsc. W związku z tym chyba można się spodziewać kolejnych edycji takiego albo podobnego szkolenia.

Szkolenie zostało nagrane, stąd film powinien być niedługo dostępny (odpłatnie) poprzez stronę Stowarzyszenia Mieszkanicznik. Zgodnie z deklaracją Sławka, dochód z tego szkolenia zostanie w całości przekazany na rzecz Stowarzyszenia.

A przy okazji, polecam kolejne szkolenie, tym razem o nieco innym profilu i nieco dłuższe, ale także dotyczące inwestowania w nieruchomości. Uwaga, jeśli przy rejestracji jako osobę polecającą wpiszesz „Wynajmistrz”, otrzymasz dodatkowe 5% zniżki. Szkolenie odbędzie się 24 marca br. w Gdańsku, ale, wg moich informacji, 19 maja br. planowana jest również edycja w Warszawie.

Poniżej kilka fotek ze szkolenia prowadzonego przez Sławka.

Sławek Muturi - powitanie

Szkolenie było nagrywane

Wolność finansowa a bogactwo

Uczestnicy

Najczęściej popełniane błędy przy wynajmie

Sławek rozdaje autografy

Podoba Ci się ten wpis? Podziel się tym ze znajomymi:

1 Comment

Mariusz 14-03-2012, 16:22

Czy wiadomo kiedy odbędzie się kolejne szkolenie Sławka Muturi w Warszawie. Niestety nie udało mi się dotrzeć na to w lutym :(

p.s.
strona z zapisem na szkolenie http://inwestowanie-w-nieruchomosci.pl/ mogłaby zawierać profile osób szkolących. Teraz nie do końca wiadomo czy osoby prowadzące mają wystarczająco dużą wiedzę na ten temat. Dodatkowo w opiniach uczestników o szkoleniach przydałby się do nich kontakt, żeby można ich zapytać czy warto się wybrać na szkolenie :)

pozdrawiam,
Mariusz

Reply

Leave a Reply

Zapisz się na newsletter Wynajmistrz.pl!